تبلیغات
خبر نیوز - خبر و خبر - نیمی از مردم روسیه مایلند پوتین بازهم نامزد ریاست‌جمهوری شود

نتیجه انتخابات غیر قابل انتظار نبود
نیمی از مردم روسیه مایلند پوتین بازهم نامزد ریاست‌جمهوری شود

خبرگزاری فارس: نتیجه یک نظرسنجی نشان داد: 48 درصد از مردم روسیه مایلند تا "ولادیمیر پوتین" در سال 2018 هم نامزد پست ریاست‌جمهوری شود و بیش از 90 درصد از مردم هم نتیجه انتخابات 4 مارس برایشان کاملا قابل انتظار بود.

خبرگزاری فارس: نیمی از مردم روسیه مایلند پوتین بازهم نامزد ریاست‌جمهوری شود

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، نتیجه نظرسنجی اخیر مرکز ارزیابی افکار عمومی سراسری روسیه نشان داده است که تقریبا نیمی از مردم روسیه می‌خواهند در سال 2018 "ولادیمیر پوتین" نخست وزیر کنونی و رئیس‌جمهوری منتخب روسیه را بار دیگر نامزد این سمت ببینند.

بر اساس این تحقیقات، 48 درصد از سئوال شوندگان در این خصوص گفته‌اند که مایلند تا ولادیمیر پوتین همچنان در سال 2018 در میان نامزدهای پست ریاست‌جمهوری روسیه باشد. در این بین 28 درصد از "میخائیل پروخوروف"، 17 درصد از "گنادی زوگانوف" و "ولادیمیر ژیرینوفسکی"  و 13 درصد هم از "سرگئی میرونوف" نام برده‌اند.

ضمن اینکه 27 درصد از مردم روسیه هم برعکس مایل نیستند تا در لیست نامزدهای پست ریاست‌جمهوری روسیه در سال 2018 بار دیگر نام  ولادیمیر پوتین وجود داشته باشد. این مسئله در مورد سایر نامزدها بدین ترتیب است: پروخوروف-44 درصد، زوگانوف-60 درصد، ژیرینوفکسی-64 درصد و میرونوف-61 درصد.

ضمن اینکه این نظرسنجی نشان داده است که 92 درصد از مردم روسیه در پاسخ به این سئوال که «آیا نتیجه انتخابات 4 ماه مارس برای آنها غیرمنتظره بوده یا نه؟» پاسخ دادند که این نتیجه برای آنها «تقریبا قابل انتظار» بود. تنها 5 درصد از شهروندان روسی پاسخ دادند که این نتیجه «غیرمنتظره» بوده است.

لازم به ذکر است: لازم به یادآوری است که در انتخابات ریاست‌جمهوری روسیه که در تاریخ 4 ماه مارس برگزار شد، ولادیمیر پوتین با کسب 63.60 درصد کل آراء به پیروزی رسید و 45 میلیون و 602 هزار نفر از مردم روسیه از وی حمایت کردند.

انتهای پیام/آ.ص


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها