تبلیغات
خبر نیوز - خبر و خبر - فعالیت دستفروشان در محدوده مرکزی تبریز ممنوع است

شهردار تبریز:
فعالیت دستفروشان در محدوده مرکزی تبریز ممنوع است

خبرگزاری فارس: شهردار تبریز از ممنوع بودن فعالیت دستفروشان در محدوده مرکزی این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: فعالیت دستفروشان در محدوده مرکزی تبریز ممنوع است

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز علیرضا نوین اظهار کرد: در مدیریت هدفمند و بدون مشکل ترافیک شهری و نیز ایجاد شرایط مناسب برای خرید و تردد شهروندان در محدوده مرکزی شهر به ویژه محدوده بازار و مراکز خرید، فعالیت دستفروشان در این محدوده در ایام منتهی به نوروز ممنوع شده است.

وی با اشاره به در پیش بودن عید نوروز و افزایش تقاضای سفرهای درون‌شهری از سوی شهروندان برای انجام خریدهای نوروزی گفت: با توجه به این موضوع لزوم برنامه‌ریزی اساسی برای مدیریت مناسب ترافیک و نیز بسترسازی برای راحتی و آسایش خیال شهروندان برای تردد و خرید بی‌دغدغه در سطح شهر بیش از دیگر ایام سال احساس می‌شود و در این راستا شهرداری تبریز به ویژه واحدهای خدمات شهری و نظارتی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ایجاد سد معبر از سوی دستفروشان در معابر، خیابان‌ها، پیاده‌روها و گذرهای عمومی به کار خواهند بست.

نوین در عین حال با اعلام اینکه مکان‌های ویژه‌ای برای فعالیت دستفروشان در سطح شهر تبریز پیش‌بینی شده است، خواستار جدیت و همت خدمات شهری مناطق و واحدهای تخلف‌یابی شهرداری در برخورد با عوامل سد معبر شد.

وی همچنین خواستار حفظ حرمت و احترام افراد و دستفروشان همچنین مراقبت از اموال آنان از سوی کارکنان شهرداری در برخورد با سد معبر شد.

انتهای پیام/ح30


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها