تبلیغات
خبر نیوز - خبر و خبر - دلداری نمی‌خواهم، دختر لرستانم!
یکشنبه 28 اسفند 1390  12:13 ق.ظ

طراح نظریه "داماد لرستان":
دلداری نمی‌خواهم، دختر لرستانم!

خبرگزاری فارس: "رهنورد در جواب دخترها گفته اند که نیازی به دلداری به ما نیست؛ ما خدایی داریم؛ سپس با تاکید گفته است که من دختر لرستانم!

خبرگزاری فارس: دلداری نمی‌خواهم، دختر لرستانم!

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از عصر امروز، سایت ضدانقلاب کلمه با انتشار بخشی از گفت و گوی زهرا رهنورد و میرحسین موسوی با دخترانشان، نوشت: "رهنورد در جواب دخترها گفته اند که نیازی به دلداری به ما نیست؛ ما خدایی داریم؛ سپس با تاکید گفته است که من دختر لرستانم!"

براساس این گزارش، زهرا رهنورد که از سوی همسرش به عنوان "روشنفکرترین زن ایران" معرفی شده است، پیش از این هم، پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جهموری دهم، با این استدلال که آقای موسوی "فرزند آذربایجان" و "داماد لرستان" است، مدعی تقلب در انتخابات شد.

او در سخنانی جالب به شبکه انگلیسی "بی‌بی‌سی فارسی" گفت که حتما تقلب شده است زیرا "آذربایجان و ترک زبان‌ها هیچ وقت فرزند خودشان را نمی‌گذارند که به کسی دیگر رای بدهند. یا لرستان که خود من لر هستم و موسوی هم بارها گفته من داماد لرستان هستم. بنابراین اهالی لرستان موسوی را نمی‌گذارند به آقای احمدی نژاد رای بدهند. این دو تا ملاک است و باقی موارد هم شبیه همین است"

البته مطمئنا رهنورد با تاکید بر "لرستانی" بودن خود، مقاصد دیگری چون دامن زدن به قومیت گرایی و سوء استفاده از احساسات مردم این استان را هم دارد که با هوشیاری و بی توجهی مردم این استان راه به جایی نبرده است.

انتهای پیام/


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها