تبلیغات
خبر نیوز - خبر و خبر - سال تولید ملى به بنرهای شعاری منحصر نشود
سه شنبه 1 فروردین 1391  04:30 ب.ظ

امام جمعه دماوند:
سال تولید ملى به بنرهای شعاری منحصر نشود

خبرگزاری فارس: امام جمعه دماوند گفت: نباید پیام رهبر فرزانه انقلاب در قالب نامگذاری سال 91 با عنوان "تولید ملى، حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانى" فقط به بنرهای سطح شهر منحصر و محدود شود.

خبرگزاری فارس: سال تولید ملى به بنرهای شعاری منحصر نشود

حجت‏الاسلام محمد علاءالدینی امروز در گفت‏وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار داشت: انجام امور عادی نظیر نصب بنرهای منقش به نامگذاری سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی به تنهایی مرضی رضای مقام عظمای ولایت نیست.

وی ادامه داد: معظم‏له نه تنها با اجرای اقدامات تک‌‏بعدی شعارگونه‏ای از این دست خوشنود نمی‏شوند؛ بلکه چه بسا با چنین رفتارهایی مقابله نیز می‏کنند.

علاءالدینی اضافه کرد: گفتمان سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید به مانند یک برنامه مدون در مراکز فرهنگی، مدارس، مساجد، حوزه‏های علمیه و دانشگاه‏های سطح کشور با هدف فرهنگ‏سازی دنبال شود.

امام جمعه دماوند با اشاره به تزئین سالیان اخیر به پیام‏های ولایی خاطرنشان کرد: مردم ایران پیش از این، سال‏های خود را جامداتی مانند حیوانات شناسایی می‏کردند.

وی تصریح کرد: نامگذاری سال در همان بدو ورود از سوی مقام عظمای ولایت یکی از ابداعات معظم‏له بود که امروز به فرهنگی از آداب زیبای نوروزی بدل شده است.

علاءالدینی اضافه کرد: بدین ترتیب مردم شریف، ولایی و شهیدپرور ایران اسلامی در هر ماه، روز، ساعت، دقیقه و حتی دم هرگز نام این سال و به تبع آن اهداف مورد نظر رهبری و لازم برای پیگیری از سوی خود را فراموش نمی‏کنند.

امام جمعه دماوند با تاکید بر لزوم تبیین نقشه راه خاطرنشان کرد: این نامگذاری هر ساله از سوی رهبر فرزانه انقلاب علاوه بر ایجاد فرهنگی غنی، موجبات ترسیم حرکت راه آینده کشور برای نیل به اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی در بعد برنامه‏ریزی را نیز محقق می‏سازد.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در بخشی از بیانات گوهربار سال گذشته خویش فرمودند: "ما باید بدانیم که کجا هستیم، کجا می‏خواهیم برویم و چگونه باید برویم".

علاءالدینی متذکر شد: برخورد شعاری با سال تولید ملى، حمایت از کار و سرمایه‌ ایرانى مورد رضایت رهبر فرزانه انقلاب و مردم ایران اسلامی نیست بلکه باید فرهنگ‏سازی را در این زمینه مدنظر قرار داد.

انتهای پیام/ح20


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها