تبلیغات
خبر نیوز - خبر و خبر - اجرای طرح «آرامش بهاری» در بقاع متبرکه قم

توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم صورت می‌گیرد
اجرای طرح «آرامش بهاری» در بقاع متبرکه قم

خبرگزاری فارس: طرح ملی «آرامش بهاری» در قالب 12 نمایشگاه در سطح بقاع متبرکه استان قم در حال اجراست.

خبرگزاری فارس: اجرای طرح «آرامش بهاری» در بقاع متبرکه قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از کمیته اطلاع‌رسانی ستاد تسهیلات زائرین استان قم، اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم از 28 اسفندماه سال گذشته، اقدام به برگزاری نمایشگاه‌ در بقاع متبرکه 12امام‌زاده استان قم در قالب طرح ملی «آرامش بهاری» کرده است.

هدف از اجرای این طرح، فرهنگ‌سازی در زمینه‌های مختلف مذهبی و اجتماعی، در آستانه سال نو و استقبال از مسافران نوروزی است.

آرامش بهاری نام طرحی ملی و سراسری است که توسط سازمان اوقاف و امور خیریه در اقصی نقاط کشور اجرا می‌شود.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم نیز در راستای اجرای این طرح، اقدام به برگزاری چهار نمایشگاه اصلی و هشت نمایشگاه فرعی کرده است که هر یک از این نمایشگاه‌ها دارای هشت غرفه هستند.

بصیرت، عفاف و حجاب، قرآن بخوانید جایزه بگیرید، وقف سنت حسنه و پاسخ به شبهات و سئوالات شرعی، برخی از غرفه‌های موجود در این نمایشگاه‌ها هستند.

مجموعه نمایشگاه‌های آرامش بهاری در اماکنی چون کوه خضر نبی، امام‌زاده موسی مبرقع(ع)، امام‌زاده شاه جمال(ع) و امام‌زاده جعفر(ع) به عنوان چهار پایگاه اصلی برپا شده اند، ضمن اینکه نمایشگاه‌های فرعی نیز در بقاع متبرکه امام‌زادگان عبدالله(ع) قلعه‌چم، جعفر غریب(ع)، ابراهیم(ع) واقع در خیابان نیروگاه و تعدادی دیگر از بقعه‌های سطح شهر، پذیرای مسافران و زائران استان قم هستند.

ارائه کتاب، بروشور، انواع لوح فشرده و اکران فیلم‌های آموزشی مرتبط با موضوع غرفه، بخشی از اقداماتی هستند که اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم در نمایشگاه‌های آرامش بهاری تدارک دیده است.

طرح آرامش بهاری که از 28 اسفندماه سال گذشته آغاز شده، تا پایان تعطیلات نوروزی سال91 ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/خ۳۰


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها