معاون استاندار قزوین:
برگزاری جشنواره بازی و اسباب‌بازی قزوین در جذب گردشگر مؤثر است

خبرگزاری فارس: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری قزوین گفت: برگزاری جشنواره و نمایشگاه ملی بازی و اسباب‌بازی قزوین در جذب گردشگر به قزوین مؤثر است.

خبرگزاری فارس: برگزاری جشنواره بازی و اسباب‌بازی قزوین در جذب گردشگر مؤثر است

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین عباسعلی درافشانی ضمن  بازدید از دومین جشنواره بازی و اسباب‌باری کودکان دیروز و امروز اظهار کرد: در دومین جشنواره بازی و اسباب‌بازی حاصل تلاش یک‌ساله مسئولان و دست‌اندرکاران شهرداری قزوین در مجموعه تاریخی سعدالسلطنه است که موجب می‌شود این بنای عظیم تاریخی به گردشگران از سراسر ایران معرفی شود.

وی تصریح کرد: بازی‌هایی که در گذشته انجام می‌‌شد، متناسب با فرهنگ، آداب و رسوم دیرینه ما ایرانیان بوده که بعد از ورود اسلام به ایران نقش تأثیرگذاری در تداوم فرهنگ اصیل ما می‌گذارد و این ارتباط فرهنگی با دیگر استان‌ها را تقویت می‌کند.

در افشانی اضافه کرد: در قزوین بوستان آثار تاریخی کشور کهن ایران شکل گرفته که در کنار آثار طبیعی این خطه جلوه‌گری می‌کند و برگزاری جشنواره بازی و اسباب‌بازی به همراه نمایشگاه صنایع دستی موجب معرفی این آثار به گردشگران می‌شود.

این مسئول یادآور شد: مدیریت شهری قزوین نیز در این فرصت سعی کرده برنامه‌های بسیار شاد و مطلوبی را برای کودکان دیروز و به ویژه بچه‌های امروز فراهم کند.

وی ادامه داد: بازسازی این مجموعه تاریخی که به همت متولیان سازمان نوسازی بهسازی شهرداری قزوین انجام شده، اقدامی منحصر به فرد محسوب می‌شود و خاطرات خوش قزوینی‌ها را زنده می‌کند.

انتهای پیام/س30/پ3003


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic