پنجشنبه 10 فروردین 1391  08:16 ب.ظ

معاون فرهنگی ستاد تسهیلات نوروزی خراسان شمالی:
تور گردشگری نوروزی در بجنورد برگزار شد

خبرگزاری فارس: معاون فرهنگی و اجتماعی ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی خراسان شمالی گفت: تور گردشگری نوروزی در بجنورد در حال برگزاری است.

خبرگزاری فارس: تور گردشگری نوروزی در بجنورد برگزار شد

محسن عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این تور ضمن معرفی آثار تاریخی و اماکن تفریحی، زیارتی مرکز خراسان شمالی به مردم سراسر کشور با هدف افزایش مدت اقامت و تقویت صنعت گردشگری در این استان دایر شده است.

وی تصریح کرد: در این تور گردشگران با موزه‌های باستان و مردم شناسی عمارت مفخم، آیینه خانه، بوستان ملی بش قارداش و باباامان آشنا می‌شوند.

عباسی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 300 نفر از گردشگران از این تور گردشگری که با استفاده از یک خودرو به اجرا در آمده استقبال کرده‌اند، افزود: این تور گردشگری تا پایان تعطیلات نوروزی برپا خواهد شد.

وی اظهار داشت: این تور برای نخستین بار در استان به پیشنهاد ستاد تسهیلات نوروزی به اجرا در آمده که تجربه آن می‌تواند در سفرهای نوروزی سال‌های آینده نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی ستاد دائمی تسهیلات سفرهای نوروزی خراسان شمالی با اشاره به اینکه میزان ماندگاری مسافران در این استان در سال گذشته 8 ساعت بوده است، پیش‌بینی کرد تا با افزایش میزان اقامت مسافران و گردشگران و همچنین اجرای برنامه‌های مختلف از جمله بازارچه‌های صنایع دستی و تور این میزان به طور قابل ملاحظه‌ای امسال افزایش یابد.

خراسان شمالی در مسیر دو قطب زیارتی شرق کشور مشهد مقدس و قطب سیاحتی شمال قرار دارد.

انتهای پیام/ی30


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic