منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نهم:
ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین مسئولان و فرهیختگان یک ضرورت است

خبرگزاری فارس: منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نهم گفت: ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین مسئولان و فرهیختگان جامعه از اولویت‌های اساسی و ضروری‌ترین بنیان‌های هر منطقه است.

خبرگزاری فارس: ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین مسئولان و فرهیختگان یک ضرورت است

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، عباسعلی منصوری آرانی بعد از ظهر امروز در سومین همایش فرهیختگان حوزه و دانشگاه شهرستان آران و بیدگل اظهار کرد: با ایجاد ارتباط براساس اصول علمی و کاربردی بین مسئولان و فرهیختگان جامعه می‌توان به اهداف منطقه‌ای و راهبردهای عملکردی اتخاذ شده از سوی مسئولان دست یافت.

وی افزود: در دنیایی که عصر ارتباطات نام گرفته است گردش اطلاعات و چرخه ارتباطات در هر منطقه‌ای کلید موفقیت مسئولان آن منطقه می‌باشد.

منتخب مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نهم با بیان اینکه ایجاد و تشکیل یک تیم مشاوره‌ای قوی در کنار هر نماینده ضرورت دارد، گفت: در این صورت، منتخب مردم در مجلس با استفاده از تجربیات و پیشنهادات تیم مشاوران به نماینده‌ای کارآمد تبدیل می‌شود.

منصوری آرانی در ادامه شهرستان کاشان را مهد تشیع و دارالمؤمنین و شهرستان آران و بیدگل را دارالشهداء خواند و خاطرنشان کرد: متخصصان و دانشمندان این دو شهرستان با ظرفیت‌های بالای فکری، علمی و تخصصی خود می‌توانند مسئولان را برای هدف‌های توسعه‌ای یاری رسانند.

وی در ادامه خواستار برپایی هم‌اندیشی فرهیختگان کاشانی شد و گفت: با برگزاری این سری گردهمایی‌ها ظرفیت‌های علمی هر منطقه مشخص می‌شود.

منصوری آرانی در پایان ایجاد اتحاد در شهرستان آران و بیدگل  را دلیلی بر توسعه یافتگی این منطقه دانست و اذعان داشت: حفظ وحدت تنها راه عبور از تهاجمات افرادی است که در سه دهه گذشته از ایجاد تفرقه در این منطقه سود برده‌اند. 

انتهای پیام/و۲۰


  • آخرین ویرایش:-
       
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic